Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Mint utolsó mondatok rendben vannak ha Darwin-díjas idiótákról van szó (ami egyébként a baleset kategóriába tartozik) és a fekete humorról, de számomra az öngyilkosság semmilyen formája nem elfogadható. Mindig van miért vagy kiért élni és az önsajnálat helyett miért nem teszel inkább valami jót még életedben másokért, ha már magadon nem tudsz segíteni mintsem magadra húzod a fekete zsákot? Mondhatni a legkönnyebb kiút. Mások képesek az utolsó percig is küzdeni míg te feladnád ilyen könnyen? Ejj... :(
    Gondolkodni lehet a halálról, még az öngyilkosság gondolata sem idegen szerintem senki előtt, de aki meg is teszi vagy megpróbálja, készül rá ott gondok vannak a fejben. Az ilyen egyén labilis és nem beszámítható, semmi keresnivalója a társadalomban.

    Plusz:
    Aki sínek elég ugrik abba már nem gondol bele ugye, h hány embernek tesz keresztbe a késéssel, helyszíneléssel és nem mellesleg hány embernek okoz lelki traumát a húsdaráló látványa?
    Egy szétroncsolódott test vagy koponya az aszfalton se sokkal szebb látvány ahogy egy vízi hulla sem mikor össze kell szedni...

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • Syl

    nagyúr

    válasz Geri Bátyó #50 üzenetére

    Én nagyon is értem.
    Mint írtam, öcsém tavaly lett öngyilkos. Feleségét és tizenkét éves lányát hagyta magára.
    Amikor a családdal összejövünk és megemlékezünk róla, jókat sztorizunk, kacarászunk a régi történeteinket. Ez teljesen természetes.
    De az ami ebben a posztban és kommentek egy részében megy, azon ne haragudjon a világ, de nem tudok mosolyogni.
    Jóérzésű ember nem poénkodik az öngyilkossággal. Ahogy a koncentrációs táborokban meghalt zsidókkal sem.
    Szerintem.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Aktív témák