Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Megkedveltette magát a kis walkman. Problémamentesen teszi a dolgát. Találtam rá egy szép nyári témát: Golden summer. Pipacsok vannak rajta. Jól illik a kék mobilhoz.
    Február óta sokszor kint volt velem a kertben, de bírja a munkát. :)
    Egyszerű mobil, és mégis épp ezért tökéletes eszköz.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Tegnap vettem 2 gigás m2-es kártyát. Az összes albumom ráfér. :)

    A K800 hiába fejlettebb nála, ha nagyobb mérete, púpos háta miatt kényelmetlen a fogása.

    Kamerám van. Fotózni tudok.

    Tehát a kis W200-as a telefonom. :))

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz Algieba #1 üzenetére

    Nálam most jött el a telefoncsere ideje. Olyan Vodafone-os előfizetésünk van, ami 2 éves hűségidővel jár és a meghosszabbításakor egy telefont választhatok. Jelenleg 4 éve van nálam egy Sagem MyV-55, amit nem volt szívem elcserélni, mert ugye 2 éve lett volna rá lehetőségem, de nem tettem, mert a szívemhez nőtt a készülék. Most megint csereidő van és épp ezt a telefont néztem ki, hogyha netelántán cserélnék, akkor egy infrás mobil kellene, mert azt vettem a géphez és nincs kedvem Bluetooth adaptert venni. Ezt a W200-at néztem ki épp az infrája miatt. De még nem biztos, hogy váltok, mert a kis Sagem még mindíg tökéletesen megállja a helyét és az aksi is bír 4-5 napot átlag használat mellett. Szóval gondolkodok, de jó telónak néz ki ez a Sony. :)

    [ Szerkesztve ]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Badman 4ever #4 üzenetére

    Adnak mellé adatkábelt. Azzal sokkal gyorsabb az adatcsere a PC és a telefon között.
    Ráadásul a kábelen keresztül tölti magát.
    Volt már a kezemben jóval bonyolultabb készülék is, de a W200-as pont az egyszerűsége miatt jó választás, ha valakinek csak a telefonálás, sms, zene kell. Volt W910-esem, de nem jött be. De kellett egy walkman, és a W200 bevált. Ráadásul kékben nagyon kellemes a szemnek. Feketében túl komor, fehérben komolytalan, a kék pont jól áll neki.
    Kár, hogy a szolgáltatómnál csak feketében van (szintén 70-es számom van).

    nomotmo: A K800 a púpos háta miatt esett ki a kezemből. Átvitt értelemben. Majdnem vettem helyette egy K770-est, aztán belegondoltam, hogy az elegáns K770-essel mászkálok kint a kertben, ráncigálom ki az eső után fél méteresre megnövő gazokat, közben röpköd a föld, én is földes vagyok... Rossz elképzelés. Gyorsan letettem róla. Ezért is maradt nálam a W200. Kibírta a tavaszi munkákat. :)

    Persze tisztában vagyok vele, hogy mi a jó és csodálatos az okosabb, fejlettebb modellekben. Járt már pár tucat mobil a kezemben, volt öt okostelefonom. Meg még 23 egyéb mobilom. Mégis a W200 megtartotta a helyét a zsebemben. Manapság használtan nagyon olcsón megvehető. A szolgáltatóm pedig 1 forintért adja az új akciójában.

    Végül is egy bővíthető memóriás K310-es walkman lejátszóval, vagyis alaptelefon. De annak tökéletes. :)

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    A szolgáltatóm levette a listájáról. Végül is 2007-es modell, kifutott.

    Azonban semmi bajom vele. Valahogy semmi kedvem egy ilyen jó kis mobilt csak azért letenni, mert nem ultramodern és nem okostelefon. Még az sem érdekel, hogy vérprofi mobilmániásként elvileg egy high-tech kütyüvel illene mászkálnom.

    A magam mániájára is magasról teszek! Itt egy szememnek szép színben pompázó, kicsi, jó hangú telefon. Teszi a dolgát. Nem hagyott még zene és beszéd nélkül. Annyi mobil után kész felüdülés a megbízhatósága és egyszerűsége.

    Nem érdekelnek a high-tech kütyük. A SE W910 is megbukott, mert hiába volt gyönyörű kijelzője, menő csuszka kialakítása, meg hű, de gyors net benne, amikor kézbe véve két dolog futott át rajtam, a szép nagy kijelzője sérülékeny, a karcsú teste pedig attól elroppan, hogy nézem.

    A W200 tavasz óta bírja a tempómat. :C

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák