Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz Phülöp #17 üzenetére

    Hát de te most "északon" vagy, nem? Tessék megszeretni :DDD

    Algieba ->
    alapvetően nem vagyok egy hót optimista, jajj de vigyorgok mindenen ember.
    De az ősz a kedvencem. (na jó, nem a taknyos, esős szar, de pár éve elég langyos ez az évszak.)
    Igen, elmúlás, lehullanak a levelek, de kezdődik valami új, ami nem zöld, de színes.
    - Reggel káromkodni, hogy milyen sötét van - de amíg világos van, akkor szép a táj, kivéve ha a VIII ker szívéből ki sem mozdul az illető
    - Forró csokit inni automatából nyilvános vécé mellett - reggel melóban egy napindító valami, kávé, tea, még ha nem is meleg pulcsiba/pokrócba bújós, fejből kibámulós, hanem gép mellett zajban szürcsölős
    - Szitkozódni, miután majdnem eltaknyoltam a csúszós faleveleken - ezt nehéz cáfolni, de el kell sepregetni, lányok hóangyalkázhatnak benne, úgysincs hó télen se
    - Elővenni és kimosni a dohos pulóvereket - ki kell dobni mindet, és venni kettőt, ami tényleg tetszik, új, nem kinyúlt, problem solved
    - Belélegezni a csípős/mérgező füstöt, mert mindenki szeméttel fűt - napközben menjetek melózni, este, amikor a szeméttel fűtők belelendülnek, irány főzni egy tejbegrízt és sorozatot nézni, már ha van tej, gríz, meg sorozat :)
    - Tököt faragni, majd szétrúgni, mert ronda lett - sose faragtam ilyet, alapból keresztény nevelést kaptam, de idén akarok, mert a kislányomnak tetszik, és senkinek nem fáj, senkit nem bánt egy 200 forintos tököt szétdarabolni és gyertyát tenni bele, mert ebből lesz egy emlék, jó pillanatok, és a fenti rossz pontjaid kicsit elnyomja, ha lefoglalod magad valami újjal
    - Rinyálni a közösségi oldalon, hogy eltelt a nyár - nem tudsz ellene tenni, hogy vége a nyárnak, és tessék kipucolni a közösségi platformjaid, kilépni/leiratkozni olyan dolgokról, amik nem adnak hozzá a napjaidhoz
    - A Covidtól parázva gyilkos szemet mereszteni bárkire, aki csak köhintett - ez is elmúlik egyszer, hordj maszkot, állj távolabb tőlük, ne "éld bele" magad a mások pánikjába, faragj tököt

    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák