Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    Vissza tudsz menni korábbi témára; ott vannak bal oldalon listázva. Ha szétszáll beszélgetés közben, szintén.

    Ha azt mondod, "nincs stílusa", akkor te nem adod meg neki, mit csináljon. Mert különben épp a stílust tudja nagyon jól hozni a betanult minták alapján. (Nagy kedvencem, amikor valaki megkérte, értekezzen a kriptókról Trump stílusában.)

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem segg hülye. Több különböző témában kérdezgettem. Nagyon soknál Török Gábor-féle teljesen használhatatlan "egyfelől-másfelől" szövegekkel jött konkrét álláspont helyett. Orvosi témákban a kifejezett kérésem ellenére minden válasza végére odacsapta a disclaimert, hogy keressem fel az orvosom, és majd ő megmondja.
    Amikor próbálkoztam, még baromira nem akarta elismerni, hogy tárolják a beszélgetéseket. Azt is tagadta, hogy moderátorok belenézhetnek a beszélgetésekbe, pl. közveszélyes, pedofil stb. esetekben. Azóta a nyitólapra kikerült némi információ ezekről.
    Azzal is lehet trollkodni, hogy a betanításához felhasználtak olyan copyrightos szövegeket, amikre nyilvánvalóan nem kaptak engedélyt.

    Amiben talán a legtöbb hasznát láttam, amikor egy adott témakörhöz szakirodalmi hivatkozásokat kerestettem vele. Nagyon szép, kerek bevezetőt tudott rittyenteni a téma szempontjait felsorolva.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák