Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    válasz laszlohu #881 üzenetére

    @vargalex: "Nekem és kollégámnak az Idol 2 mini S-el csak kijelző problémáink vannak (voltak)."

    @(#881) laszlohu: "+1
    leszámítva, hogy nálam a képernyő sem égett be"

    Egyszerűbben és közérthetőbben azt akartad mondani, hogy neked semmi problémád nincs, nem volt? Mert akkor egyszerűbben, közérthetőbben is mondhattad volna. :P

    @MK VII
    Nem vettem, kaptam, ha ez mentség. Írtam, hogy fél éves (40 e Ft). Írod, neked is egy csomó bajod volt vele, végül mi lett a vége? Visszakaptad-e a pénzt? Ideális esetben.

    @(#878) laszlohu:
    2. Természetesen amióta megvan a készülék (fél év), egy darab szoftverfrissítés sem jött rá.
    1., 3. Köszi a tippeket, igazából nem az a cél, hogy hátha működik, és akkor majd imádkozhatok, meg folyton rossz érzésem lesz a használat közben, hogy mikor, hogy nem fog működni. Ott ment el az életkedvem tőle, hogy a Helium Backup nem tudja az Alcatelt. Másképp hogy backupoljon az ember? Ha folyton rossz a telefon, és állandóan reszetelni kell, egy kínszenvedés fel-le rakosgatni rá, róla az egész életemet. Beadtam szervizbe, de leginkább adják vissza a pénzt, ha ez ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák