Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Hanibata #30 üzenetére

    nekem nincs vele bajom ,bár pont a memoriából oldalról semmit nem láttni szinte,max akkor ,hogyha a cpu ra valami vízes blok vagy valami kicsi aio van szerelve. Bár soha nem értettem az rgb lényegét mivel oldalról kell nézni a gépet akkor a kábelek meg hátul jönnek ki,ergo ha elforgatod az asztalon a házat akkor a csunya kábeleket is fogod látni ha csaka psu meg amonitor van akkor is..
    A porral nincs gond rendes házat kell venni nem a 10-20e kategoriát és haosnlókat.Szerintem jól fognak kinézni ettől függetlenül és legalább nem forrosodnak majd fel.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz Hanibata #32 üzenetére

    Nem megy be a por, mivel papiron es szivacson is at van szurve a levego jobb hazak eseten. Mondtam nem az alsó kategoriaban kell hazat venni es ezzel nincs gond. De egyebkent egy cpu vagy gpu ventilator vagy akar egy haz vetilator sem all be egy olcsobb hazban 1 ev utan ahogy egy laptop ventilator sem... Max ha nincs takaritva normalisan a lakasban es egy retekdomb. En meg senkitol nem hallottam sok sok even keresztul hogy megallt volna egy venti. 10 eves laptopok vannak a szuloi hazban soha nem volt szetszedve kifujjva mai napig hibatlanul megy egy sima olcso 70e acer volt sok sok eve....

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák