Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz MaCS_70 #18 üzenetére

    Kismilliószor le lett írva (a múlt hetiben még személyeskedésig menő vita is alakult ki belőle), hogy ez a partnerek (támogatók) akcióiból való szemezgetés. Éppen ezért nem a 'szakmaiság' a fő szempont, hanem a partnerek támogatása (itt is el lehet hinteniük, hogy most mit akcióznak). Ezért születnek, és ezért van az benne, ami. Nem ajánló, csak egy hír, amiben partneri akciókból válogatnak. Pont.

    "Ajánlott-nem ajánlott" kérdéskör: Janeszgolnak is említeném, hogy nem mindenki tud róla, hogy melyik kategóriában melyik termék ajánlott, és melyik nem (én sem tudtam róla, hogy az említett két router nem ajánlott; és vagyunk ezzel páran még így). Az ilyen reklámcikkeknél meg ne várjuk már el, hogy a készítő a még a partnereknél szétnézés, válogatás, cikkírás után ellenőrizze is a termék 'ajánlott-nem ajánlott' minősítését a fórumban - ami meg ráadásul nem is 'hivatalos', vagyis .... (egyébként ha megnézed az oldalt, akkor rengeteg hardverről írnak, még olyanokról is, amik 'nem ajánlott' minősítést kapnak - mégsem megy a 'fúj-fúj, miért írtok erről' dolog azok fórumtémáiban, csak megjegyzik, hogy nem ajánlott, és akit érdekel a dolog, az onnantól nem vesz azt, és kész; aki meg mégis megveszi, annak meg úgyis tök mindegy minden, és a boltban úgyis rábeszélik bármire, hiába írnának itt bármit is).

    Egyébként #33-beli ASUS 1200G-s megjegyzéshez kapcsolódva: nálam egy 1200G+ modell megy minden általatok említett gond nélkül több éve. Nem tudom, ez mennyire más, mint a + nélküli verzió (vagyis hogy azért kapta-e az utótagot, mert ebben már kijavították az 1200G hibáját), de hajdanán még egy a fórumban ajánlott Archer helyett lett ez megvéve (az Archer-rel a környéken rengeteg gond volt, ezért nem ajánlotta azt a boltos, és ezért ajánlotta ezt, mert ezzel nem voltak problémák). Igaza lett, pedig nem volt érdekelt, mert nem volt se ez, se az a raktárban, vagyis mindenképp rendelve lett (kisvárosi üzlet - kisebb raktárkészlettel); és árban sem volt nagy különbség (az ASUS még olcsóbb is volt - bár gondolkodtam még az AC55U-n is, de az üzletben végül lebeszéltek a jelentősebb árugrás miatt - végül nem bántam meg).

Új hozzászólás Aktív témák