Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz MaCS_70 #29 üzenetére

    Fejben váltani kell. A GUI idegesítő, továbbá gátol és lassít is. Nem csilli-villi design-os ellenben sokkal hatékonyabb és gyorsabb a szöveges felület. Ezt nem lehet megértetni olyannal, aki nem ismeri ezt az oldalt. Tudom, mert én is ilyen voltam, de az egyetem és a munkám rákényszerített. De ha az ember egyszer rákap az izére, akkor teljesen bedarálja és a windows-t úgy dobja a kukába, hogy az csak úgy füstöl. Nekem még a munkahelyen win7 van, mert azaz OS nagoyn bejött és a munka javát úgyis terminál szerveren csináljuk, de ha lesz váltás win10-re, akkor kérni fogom a Linuxos gépet.

    Én elég sok dokumentumot írok, és ha nem látom menet közben kialakulni az iratot a tervezett formában, hát, az nagyon zavar. Hogyan állsz egy doksi megírásához? Először kitalálod hogy néz ki, vagy menet közben próbálgatod? Az előbbi esetben megírod LaTeX-ben és csak finom hangolni kell.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák