Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz brazos #16 üzenetére

    Nem is szabad igy hirtelen W10-re átállnunk, mert van még nekünk időnk megvárni mások véleményét. Vistára nagyon hirtelen átváltottam a DX10-es játékok érkezése után és nem vártam meg a frissitett driverek megérkezését. Egyéb pontokon is sokat szenvedtem a szeretett XP-m után, ez pedig a programok és böngészök hibamentes használhatósága volt. A drivereket úgy kellett ráerőltetni a gépemre és a programok is crash-eltek rendesen. Idővel kinőtte magát és mégis mentünk át Windows 7-re a DX11 miatt. Ez az OS nagyon jó lett nekünk és a Vistával kiforott drivereket is könnyen át lehetett emelni W7-re. Aero és a Start menű meghagyta a komfortérzetet és a 64bit-es W7 elhozta mindenkinek a gépfejlesztés és nagyobb teljesitmény izgalmát... ez később sajnos rajtunk is csapodott le, mert ezentúl nem igazán törödtek az optimalizálással. Pazarlás kezdödött minden területen. A programok (beleértve a játékokat is) mérete feleslegesen megnőtt és egyre nagyobb tárhelyet követeltek és tőbb erőforrást. A hardverek elértek egy szinte átugorhatatlan szintet, ahonnan csak szoftveres ügyeskedéssel lehet tovább lépni. W8 és a W8.1 OS engem nem gyözött meg a váltásra w7-ről, de a fejlődés megint elér minket.

Új hozzászólás Aktív témák