Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #6 üzenetére

    "én még nem ettem lósz@rt, nem is tervezem, bár ha belegondolok annyira nem lehet rossz, nem panaszkodott róla még senki"

    Gondolatébresztő gondolat.

    Halottnak lenni sem lehet rossz. Még soha senki sem panaszkodott a halála miatt. Bár némi hátránya bizonyosan van. Aki korábban hunyt el, az hosszabban lesz halott.

    Valaki írta, hogy a haláltól kell félni. Szerintem nem kell, mindenki meg fog halni egyszer. Ha majd meghalunk, következmények nélkül lehet kipróbálni a halált. Akkor már úgy is mindegy.

    Egyesek azt állítják, van mennyország és pokol. Ezt nem gondolom létezni.
    Mert mi van akkor ha egyszerre hal meg egy buszvezető és egy pap.
    Ugye a papnak szabad jegye van mennyországba, a sofőr meg mindig idegbeteg módjára vezetett.
    A nagy szétválasztó központban a buszvezető szabad utat kap a paradicsomba. A papot viszont visszafordítják. Megkérdezte ő miért nem léphet be, a buszos meg miért igen,
    A válasz egyszerű volt.
    Te pap, te egész életedben úgy prédikáltál a templomban, hogy minden mindenki aludt alatta.
    A buszos meg úgy vezetett, hogy a nem hívők is folyamatosan imádkoztak.

    Van egy, a halálnál sokkal fenyegetőbb probléma. Miért írják ki a temető bejáratára, hogy Feltámadunk?
    Ez fenyegetőbben hangzik, mint The Walking Dead legdurvább részei. A még inkább aggasztó, hogy ezt csak a magyar temetők bejárata fölött olvasható. Mi vagyunk a kiválasztott nép vagy mi?

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák