Új hozzászólás Aktív témák

  • Yushchenko

    őstag

    válasz Dany007 #38 üzenetére

    Nézd, ha csak a horvát példánál maradunk, lehet lágernek nevezni, mivel főszezonban egy mm hely sincs a strandon. Az egész ország csak a lehúzásról szól, és cserébe nem igazán adnak. Korrektséget és vendégszeretetet semmiképpen sem.
    Nem azt mondom, hogy ne mennyen senki Horvátországba, mert nagyon sok szép hely van ott is, de a tömegturizmusa elrettentő. Persze van ott is egy jobb fajta turizmus, de azt meg is kell fizetni. Sok embernek nincs is igénye másra, az már más téma.

    (#40) edward2:
    Pedig van. Persze alapvetően probléma, hogy az embereket a tenger vonzza. Amit én ajánlhatok a közelben az Bosznia és Hercegovina: sok a hegy, nem lesz annyira melegünk, nagyon szép, érintetlen tájak. De lehet menni Lengyelországba, Ukrajnába(na ide nem árt egy kis nyelvtudás), Romániába(ha az egyik sóstónál belemegy az a szemedbe a víz, az teljesen tenger feeling pl xD ) és még sorolhatnám. Persze az internet jó dolog, úti beszámolókra érdemes alapozni.

    Személy szerint én a szlovén tengerpartra járok pihenni(igen, arra a kicsire), van pár előnye:

    -egyáltalán nem ismert a lehúzás, ha a parton bemész a boltba ugyanannyi lesz az ár mint bárhol máshol az országban
    -ez így igaz a vendéglőkre is, persze kicsivel drágább a tengerparton, de nem számottevően, egy pizza 5-6euro
    -kevés a magyar
    -matrica kell a pályára, a 10 napos 15 euro
    -ha az embernek kirándulhatnéka van, mehet Velencébe, ill. több barlang, és nemzeti park... közel van, vagy ha olyanja van átnéz a horvátokhoz sétálni egyet

    (#42) pdave:
    Nincs is azzal semmi baj. Én inkább azokhoz szóltam, akik rendszeresen oda szerveznek passzív nyaralást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák