Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    a 90fokban elforgatott ház még talán jó is lehet, bár nem vagyok biztos benne, hogy kihasználták a maximális hűtési lehetőségeket.. az alja eléggé zárt, az eleje is csökkentett légáramra képes, jóformán csak hátulról tud valami levegőt szívni (úgy tűnik nekem erről a pár képről).. de azért megnézném egy teszten.
    A ventilátorokért meg minusz pont ... miért kell PWM nélkül adni manapság ventit.. Oké, egyre több lap tud DC verzérlést... de jobb lenne a PWM (ha az élettartam még rendben is van a DC-nél mert úgy tervezték a ventilátort, akkor is pontosabb vezérlést teszt lehetővé a PWM), nyílván utóbbi drágább mint megoldás.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • PyCos

    tag

    Ebből az érdekes , nem hagyományos, 90 fokos elfogatott elhelyezésből sokkal többet is ki lehetne hozni. Persze picit át kellene rendezni a dolgokat (tápegység helye)
    Én már régebbóta gondolkodom egy nem konvencionális PC ház kialakításban.A léghűtés és a nagyméretű GPU-k és nagy toronyszerű hűtőknek nem tartom a hagyományos megoldást hatékonynak. Mindenfelé beszoruló forró "csomópontok" alakulnak ki, vagy egyszerűen egymást "árnyékolják" a perifériák. Miközben megpróbálnak 1-2C fokot "találni" a hűtésnél és minél halkabbá tenni a ventillátorokat, közben a légáramlat útjába állnak a perifériák, díszítő elemek és az egészet elrontják design miatt. :U

    A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

Új hozzászólás Aktív témák