Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor7th

    addikt

    válasz bambano #5 üzenetére

    Ezek az elektronikus naplók és még néhány ilyen dolog már a vírus előtt is léteztek, én arról beszélek amik újdonságok, ez pedig lényegében a távoktatás, ahol Zoom-on vagy valami hasonlón át megy az oktatás. Egy ilyenbe bejut a hacker... abból nem lesz pénze, inkább csinál valami olyat amiből lesz, ahelyett hogy jegyzetelne, hogy a gyerekeknek mi a nickneve, a meetingen, vagy hogy mi a tananyag.

    Különben is, a kapcsolati hálójukhoz, meg egy rakat egyéb adatjukhoz már ezer éve a közösségi hálókon hozzáférhettek.

    Szóval nincs értelmes motiváció ami kiváltaná azt, hogy most rászállnának a gyerekekre extrán, vagy túl sok esély, hogy bármi értékeset találnak abból, hogy betörnek egy osztály-meeting-oktatásra.

    GDPR-t letudják azzal, hogy van egy vírusírtó a gépen és kész is a kiemelt védelem, biztos nem fognak annyit költeni a biztonságra, mint egy multi teszi, vagy állami szervek, amiknek valóban vannak a piacon értékesíthető titkaik, amiket kiemelten kell védeni, mert azoknak a megszerzésére valóban van motiváció.

    "Szerintem kérj rá moderációt."

    Kösz nem, inkább válaszoltam.

    A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák