Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz hallador #11 üzenetére

    Hogy jön az ide, hogy melyiket vizsgálták? Azt kérdezte, hogy miért nem hall AMD oldalról ilyeneket, mikor a processzorok felépítése nagyon hasonló? Erre mondtam, hogy elég sokban eltérnek. Konkrétan a cikk témájánál maradva, leírta már más, hogy az AMD Infinity Fabric-ja nem gyűrűs szerkezetű. Teljesen más. Attól függetlenül lehet, hogy őket is érintheti, majd biztosan meg lesz vizsgálva, de nem ez volt a kérdés. Meg am azt mondták, hogy még nem vizsgálták, nem azt, hogy nem is fogják. Azt viszont ne gondold, hogy az AMD procikat nem vizsgálja senki. Pláne, miután a másik oldalon találnak valamit, azt előbb-utóbb náluk is leteszteli valaki. A Sectre, Meltdown backdoor-ok is mind le lettek utólag tesztelve AMD procikra is, aztán volt, ami náluk is működött, jött is rá javítás, meg nagyon sok eleve nem érintette őket. De ők is le lettek tesztelve. Az megint egy másik dolog, hogy ez a gyakorlatban mennyire kihasználható, de ABU sem írta, hogy mekkora hatalmas nagy backdoor, és most összedől a világ. Értem én, hogy meg akarod védeni a kékeket, de feleslegesen nem kell túlteperni magad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák