Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #28 üzenetére

    Annyit elertunk, h azota nem ismeteltek meg ezt a produlciot, csak gvh-nal jelentettem be, azota ha valamit hirdetnek van is

    Nem kell fenyegetozni, ha olyan helyzetbe kerulok nem tojom ossze magam, nemreg obiban fenykepeztem korbe meet eldugtak a panaszkonyvet ( : aztan szepen beleirtam ezt is, azota erdekes mod kinn van, sehol nem jelentettem be, eleg volt h a ficko feje vorosodik
    Az emlitett pelda is mutatja, ha valaki hatarozott, jogszabalyokat ismeri, akkor maskepp mennek a dolgok, legtobb kereskedo a birkakra epit, es sajnos vannak szep szammal

    Egy regi eset, euronics, par dolgot vettunk anyummal, tobbek kozott egy kavefozot, menne ki, becsipog, visszajon, megy, csipog, kezdtek gyulni az eladok, megint kimegy, megint csipog, kb mar rohogtek, aztan megneztek a kavefozot, benne hagyzltak a lopaserzekwlot...siettunk, mentunk
    Masnap visszamentem, kertem a panaszkonyvet, egybol be lett igerve 20% kedvezmeny, ingyen kiszallitas, nem publikus akciok, termeszetesen nem hatott meg, mehettem volna tovabb is ha az idotajt jobban raerek, sztem azota nem derulnek akkorakat az eladok ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák