Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hallador #41 üzenetére

    Én is ugyanilyenbe jártam, csak nem programozóra. Ugyanezeket mondták az elején, kell alaptudás, nem fognak megállni ha valaki nem tudja, intenzíven fogunk haladni. Utána kiderült, hogy minden hazugság volt. Nem a tananyagot adták le, hanem ami nekik eszükbe jutott. Nem biztosították a géptermet amit megmutattak a beiratkozáskor. Nem frissítették a tételsort sok éve, tele volt olyan kérdésekkel ami már rég nem volt benne a tananyagban. Nem jártak be a tanárok így elmaradt egy csomó óra, stb. Végtelenségig lehetne sorolni, röviden egy áliskola. Sikerült beszélni egy előző évfolyamossal, aki megerősítette, hogy ez eddig is ugyanígy ment.
    Annyi a különbség a videón látottakhoz képest, hogy nekem az osztálytársaimmal sem volt ilyen szerencsém.
    - Elmarad az óra.
    - yeeeeeeaaaayyyyy
    - Minek örülsz, te valami idióta vagy? Felnőttoktatás te jöttél ide magadtól, nem általános iskola, még fizettünk is.
    - Jaaaa jaaaa hát őőőő igen, persze nem örülök.
    Nálunk nem 18-al indult az osztály, hanem 30nál több emberrel. Mégis én voltam az egyetlen aki felszólalt a dolgok ellen, nem zavart senkit az átverés. Az első órán az egyik tanár megkérdezett mindenkit, hogy miért ezt a képzést választotta. Fele azt válaszolta, hogy "legyen egy papír a kezembe". 4 fős csoportokra osztottak minket a házi vizsgafeladat elkészítéséhez, az enyémen kívül a többi csoport nem adott be semmit. Hadd ne mondjam, akkor is átengedtek mindenkit, aki bármit tudott mondani bármelyik tételről, ha nem is arról amit húzott. Egy embert buktattak meg, az a vizsga napján nézett bele először a tananyagba.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák