Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz 8th #34 üzenetére

    Ez a legrosszabb amit írsz. Tényleg ez van. Komolytalanok ezek az OKJ képzések. Soha nem felejtem el, hogy informatikusokat kellett tanítanom, 2008-ban szutykos semmirekellő P3-akon. Mert az iskola tulajdonosa ne akart semennyit költeni semmire, csak a pénzt beszedni.
    Kérdeztem, hogy legalább vegyenek már RJ45, RJ11 krimpelőfogót, meg 300 m kábelt, meg 1000 db dugót, meg legalább ledes szakadásmérőt, mert egy informatikusnak legalább a színkódokat, meg a kábelgyártást, és a tesztelést tudnia kellene, meg ha lehet legalább minden második tanulónal a 2008-ban megjelent vt-xes processzoros desktopot, hogy a virtualizációval is megismerkedjenek. Szerinted? "majd az élet megtanítja"

    Na az ilyeneket kergetném ki a Dunára kézzel dévért szedni, mert a lét fel tudta szedni, de cserébe semmit nem adott, és akkor csodálkozunk, hogy mennyire gyengék a fiatalok. Nem csoda, egyszerűen a magyar okj-s sulik vérében van a lopás lehúzás. Tisztelet a kivételnek.

    Soha nem felejtem el 1200 óra volt a szoftverüzemeltető, + 800 óra erre a rendszerinformatikus, a senkiházi okj suli leadta 4 - 500 óra alatt a szoftverüzemeltetőt, meg + 200 óra alatt a rendszerinformatikust a 2000 óra helyett, utána csodálkozunk, hogy a takarítónő is többet tud a patch kábelről, mint az "informatikus", mert legalább a porszívóval néha beleakad.

    Komolytalan az egész...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák