Hirdetés

2017. november 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) aram01

aram01
(PH! nagyúr)

Vajon ez kártyával is működik, vagy megszívtam?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) L3zl13 válasza aram01 (#1) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

Meg

Aki hülye, haljon meg!

(#3) BlackDesert

BlackDesert
(tag)

Nagyon örülök! Azt tudni, hogy milyen felbontásban érhetjük majd el?

[ Szerkesztve ]

(#4) tDr1v3r

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Azért kicsit reménykedtem, hogy a saját streamingszolgáltatásukat elfelejtik és szépen átadják a jogokat a Netflixnek... azzal mindenki jól járt volna, még ők is.

最低だ、俺って。

(#5) canniball

canniball
(PH! félisten)

"A Liberty Global ma bejelentette, hogy megállapodást kötött a Netflixszel, így a UPC Magyarország televíziós csomagjainak előfizetői több mint 30 országban férhetnek hozzá a kínálathoz."
Biztos, hogy a UPC Magyarország 30 országban szolgáltat...?

Caberg Duke (Metal Black, M) bukósisak eladó: http://tinyurl.com/zk8j9ja *** Only the good die young...

(#6) temp123456

temp123456
(kvázi-tag)

"ez azt is jelenti egyben, hogy a UPC magyar ügyfelei csak az új típusú digidobozokon keresztül férhetnek hozzá a szolgáltatáshoz: új elfizetők már csak ilyet kapnak, de a régieknek is díjmentes cserét biztosítanak kérésre."

Bementem UPC-hez hogy kerek uj digiboxot es azt mondtak nem adnak. Husegszerzodesem meg masfel evig tart, addig en ne akarjak mast azon kivul ami most van. (es nekem regi boxom van mert regen szerzodtem, csak 2 evente ujra husegeznek)

(#7) morefire válasza temp123456 (#6) üzenetére

morefire
(tag)

Ha csinálnának egy olyan csomagot, mint amilyen a telenor máj-tévénél van (6 közszolgálati + hbo go = 2000 huf, 2 év hűséggel) + net, akkor minden további nélkül kérném (hátha 2017-re már lennének feliratok a netflikszen.) De ez valószínű csak egy vágyálom marad.

Szerk.:
(#6) temp123456 nem neked akartam válaszolni :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Mindreader válasza temp123456 (#6) üzenetére

Mindreader
(tag)

Én már megtanultam hogy személyesen a helyi ügyfélszolgálathoz semmi értelme bemenni. Ott csak nagyon alap dolgokat lehet elintézni. Hívd a 1221-et, és ott kérd az új box-ot. Ott el fogják neked intézni.

(#9) temp123456 válasza Mindreader (#8) üzenetére

temp123456
(kvázi-tag)

igy fogom csinalni :)

(#10) zolij

zolij
(kvázi-tag)

Szóval a netflix appként bekerül a Horizonra, de ugyanúgy elő kell fizetni a szolgáltatásra. Miért is olyan nagy szám ez? TV-n is fent van az app, meg ott a chromecast is.

(#11) morefire válasza zolij (#10) üzenetére

morefire
(tag)

Én is sokat gondolkoztam ezen. Egyetlen előnye, hogy nem a netet fogja zabálni, így a 300 gb megmarad tisztán a netes poreszra. :DDD

(#12) Djatis válasza morefire (#7) üzenetére

Djatis
(fanatikus tag)

Még mindig nincs se felirat se szinkron?

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#13) zolij válasza morefire (#11) üzenetére

zolij
(kvázi-tag)

az a 300 giga valójában elméleti határ és a kutya se nézi :D

(#14) morefire válasza zolij (#13) üzenetére

morefire
(tag)

Engem pont megtaláltak kb. 1 éve, hogy már nem tudom hanyadik hónapja 1 TB felett van az adatforgalmam.
Kérdezték, hogy szeretnék-e nagyobb csomagra váltani, mert akkor korlátlanul tölthetek le-fel. Nem volt szándékomban, így inkább 300 GB alatt próbálok maradni.

(#15) Vesa válasza Djatis (#12) üzenetére

Vesa
(őstag)

Én is erre lennék kíváncsi. Továbbra sem értem, hogyan akarnak bankot robbantani, ha kizárólag idegennyelven érhető el a teljes kínálat? A felsőfokon nyelveket értők kevéssé TV-znek, a többségében átlag családokban pedig ha beszélnek is pl. angolul, akkor sem olyan szinten, hogy így nézzenek filmeket.

(#16) b. válasza Djatis (#12) üzenetére

b.
(PH! addikt)

[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#17) Kékes525

Kékes525
(PH! nagyúr)

Ez jó hír, fokozódik a verseny. Kíváncsi vagyok, hogy a többi szolgáltató hogy lép.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#18) #35193216

(törölt tag)

Bár UPC soha többé, ennek a hírnek mégis örülök. Ha bővül az előfizetők száma, akkor idővel bővül a kínálat is.

(#19) Djatis válasza b. (#16) üzenetére

Djatis
(fanatikus tag)

Köszi! Akkor majd jövő ilyenkor ránézek :DD

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#20) kymera válasza BlackDesert (#3) üzenetére

kymera
(senior tag)

640 x 480 :DDD

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#21) dstern válasza #35193216 (#18) üzenetére

dstern
(tag)

Pontosan, remélhetőleg ez ráveszi a Netflixet is a magyar nyelvű (vagy legalább feliratú) tartalom növelésében... Hajrá-hajrá :)

(#22) Ghostman78

Ghostman78
(senior tag)

Témával kapcsolatban nincs valami friss hír ? :F

(#23) wjbhbdux válasza dstern (#21) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

előbb az angol nyelvűt növelhetnék.. USA Netflixhez képest csak a sorozatok 15%-a és a filmek 12%-a érhető el nálunk.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.