Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz BiP #71 üzenetére

    azért ismerjük annak a fickónak a történetét. aki valamikor 2010 körül szerzett magának akkor még olcsón pár száz bitcoint, aztán nem is foglakozott a dologgal 1-2 évvel ezelőttig. mikor már a kriptovalutája töm 10 millió dollárt ért. Csakhogy emberünk elfelejtette a hozzáféréshez szükséges jelszót. Mint ahogy az akkori számítógépéből már régen sertésmájkrém konzerv vagy akármi készült. :) na azóta eljutott odáig, hogy már csak egyetlen kisérlete maradt a jó jelszó megadásával arra, hogy hozzá férjen a már több 10 millió dollárt érő bitcoinhoz. :) Nem meri ellőni az utolsó hozzáférési kisérletetét, mert akkor ha elbaxa örökre elveszit több 10 millió dollárt. Azért ha bankban van x millió dollárom és elveszitem a netes bankhoz való hozzáférés jelszavát mint a számla tulajdonosa el tudom érni a banknál, hogy újra hozzá férjek a tulajdonomhoz. Hiszen a bank, mint egy valós szervezet ott áll a háttérben . Na a kriptovaluta hátterében nem áll senki. gond esetén nincsen kihez fordulni. Ha elvesztem a felügyeletet a saját kriptovalutám hozzáférése felett, akkor annyi és egy bambi. Pont ezért nem csak keletkezik még egy darabig új kibányászott BTC mondjuk, de közben egy része örökre elérhetetlenné is válik. Mondjuk meg hal a BTC tulajdonosa és magával viszi a SIRBA A HOZZÁFÉRÉST. Egy bankbetét esetében a törvényes örökös hozzá fog jutni a számklához. Már amennyiben tud a számláról és van örökös. Lásd befagyott svájci bankszámlák. Ettől persze még a bank használja a pénzt, befekteti és forgatja. Vagyis a pénz dolgozik. a gazdátlan kriptovaluta nem....

Új hozzászólás Aktív témák