Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Féltem kicsit az e-könyv olvasótól. Egyet tudtam megnézni, a piros-fekete multiban, de ott "nem jött át" (xar megvilágítás, meg nyilván nem is ismertem a berendezést). Mivel azonban nem tudom teljes IRL-könyvtáramat :D magammal hurcolni 4 hónapra idegenbe, és fáj a szemem a laptop vagy az asztali előtt ülve olvasástól, muszáj volt beruházni egyre, és nem bántam meg. Pár oldal lapozása után azt vettem észre, hogy kézzel lapoznék... Annyi bajom van vele, hogy kicsi a kijelző, szerintem egy A5 méretű okés volna, de ne az olvasó, a kijelző legyen akkora (asszem, Asus készül valami eeeebook :) -cuccal, az tán 9 hüvelykes lesz jó drágán). Legfeljebb nem farzsebben fér, hanem hátizsákban. Mint az iPad.

    Nem olvastam még tableten, mert olyanom nincs, de ha a kijelző technológiája miatt olyan, mint notin olvasni, akkor nem kérdés, melyik a jobb olvasásra. Persze, a legtöbb embernek nincs pénze erre is, arra is, de ha kütyümániásabb az átlagnál, megvesz valamilyen tabletet divatból (amin nem biztos, hogy sokan fognak olvasni;] ). Hogy van-e rá szüksége, az érdekes kérdés, és elvinne a flame irányába.

    Persze arról is lehet vitatkozni, hogy van-e szükség e-olvasóra. Nekem igen, kell, de lehet, apám nem tudta volna értékelni a fa alatt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák