Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz BoneDragon #4 üzenetére

    Én PC és PS4 pro után rámentem egy series s-re. Best deal of my life. 1440p VRR-t támogató monitorra van rákötve és hibátlanul teszi a dolgát. Érdekes apuka fact: Nagyon kevés idő jut játékra, ezért taktikát váltottam: 2, max 3 játék a gépen. Ha 10-15 percnyi játékidő van akkor forza 5 és néhány verseny. Ha több időm van akkor pedig egy sztori alapú, illetve egy multis cím amit haverokkal játszom.

    Amióta ezt a taktikát követem azóta kipörgött így több játék is, a vicc az hogy sokkal jobban haladok így célirányosan, nem ugrálok a játékok közt mint régen. Jelenleg a forzán kívül van egy multis 7 days to die és egy control ultimate szóló játéknak. Aztán ott van még a csőben a mass effect remastered, ac valhalla, egy AC unity, illetve amit épp kinézek a gamepassból. Ezen felül ott a cloudplay ha ki akarok próbálni valamit anélkül hogy telepíteni kéne, pl flightsimmel sokszor ökörködök a felhőben (pun intended).

    Az egész gépezet eszik 75 wattot csutka terhelésen és a hűtése olyan halk hogy ha nem hajolok oda és fülelek akkor simán rávágnám hogy passzív a gép. Eleinte rá volt dugva egy 1 terás HDD de rájöttem hogy tök felesleges, előre betáraztam rá játékokat amiket kb sosem indítottam el, le is téptem róla. Hwaprón lehet találni megbízható gamepass-t áruló embereket akikkel havi egy ezres környékére kijön a gamepass ultimate előfizu ha évest veszel.

Új hozzászólás Aktív témák