Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Cifu #7 üzenetére

    Sajnos nem mindenki teremtetett média szereplésre. Ha a cég sikeressége részben az ő szereplésének köszönhető, akkor szerintem azért mindenki csak hálás lehet. Egyébként nem egyszer megemlítette a mérnököket és más háttérben szereplő tagot, név szerint is, volt akit fel is hívott a pódiumra és be is mutatott egy-egy előadás alkalmával.

    Az, hogy mások álmait valósítja meg negatív dolog lenne? Szerintem nem. Ő legalább nem csak beszél róla, de tesz is érte! Lásd elektromos autók. Évek óta ment róla a diskurzus, mégsem ért el egy gyártó sem olyan sikereket, mint ők.

    Én nem vagyok sem elvakult híve sem valamiféle rajongó. De azért tényleg nem látok más magánember kezében lévő cégtől olyan technológiai fejlődéseket, amik elhozzák a jövőt a mindennapjainkba.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #7 üzenetére

    Nem hiszem, hogy bárki is elhinné, hogy mindent Musk csinál vagy talál ki. Az, hogy ő áll kint a színpadon az azért van mert jó előadó és az ő arcához köthetőek a cégei. Akik a munka oroszlánrészét végzik azok nem előadóművészek, és szerintem nincsenek is elhallgatva. De nem az a szerepük, hogy szerepeljenek a médiában. Más cégeknél sincs ez másképp.

    Az pedig, hogy a dolgokat nem ő találta ki még is ő nyer rajtuk azzal nem lehet mit csinálni. Ő legalább meg is valósítja az ötleteket.

    Valószínűleg ő sem egy velejéig jó ember, mert a jó, becsületes emberek nem jutnak ilyen magasságokba. Viszont amit tesz az jó, és előremutató.

    (#12) gabor7th Elon 1971-ben született. Iron Man első feltűnése 1963 Márciusa.
    Szóval max a szülei mintázták Muskot az Iron Man-ről :D

    Tudom, a RDJ féle karakterre gondoltál, de az se úgy van teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • orbano

    félisten

    válasz Cifu #7 üzenetére

    mondj egy valamire való céget, ahol az alkalmazottakat mutogatják a termékek bemutatóján...

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák