Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz bambano #26 üzenetére

    "mégis fizetsz egy halom pénzt érte különböző csatornákon."
    Vagy inkább azért fizetsz, ha nem vagy egészséges.

    (#27) bambano:

    "de nem azokért a hírekért, amiket fogyaszt,"
    Mondjuk a bbc kifejezetten a sikeres közszolgálatiság példája, így egyáltalán nem biztos, hogy azért fizetnek amit nem fogyasztanak.
    Egyébként meg az állami média is befolyásolható választásokkal.

    "A többi hírelőállító meg kullogjon utána, mivel nekik meg saját maguk kell kitermelni a költségeket."

    Szó nincs utánuk kullogásról szerintem. Szerintem csak a lóvén marakodnak, ami mostanában egyre kevesebb. Nem csak a médiában.

    "Ebben a felfogásban kiemelten igaza van a tisztelt médiaakárkinek, mert rohadtul versenytorzító hatású, amit te írtál."

    Lehet, hogy igaza van abban, hogy versenytorzító. De amit ő akar, azt egyrészt nem tudom hogy fogja elérni, másrészt ha nekimegy minden ingyenes hírforrásnak akkor az legalább annyira versenytorzító.

    Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy a médiának teljesen és kizárólag üzleti és verseny alapon kell működnie. Vannak az életben olyan területek, ahol jó hatású a verseny és az üzleti szféra, van ahol már kell a beavatkozás és van ahol kifejezetten káros.

    Szerintem helye van az ingyenes kvázi közszolgálati médiának, még akkor is ha esetleg egyesek szerint versenytorzító, vagy rontja egyesek üzletét.

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák