Új hozzászólás Aktív témák

  • pycur

    tag

    Amúgy meg mit küzdötök? Azt írták hogy az otp oldalán app nélkül továbbra is hibátlanul lehet bankolni. Én nem is értem miért létezik egy külön app egy weboldalnak? Ettől hal meg a droid, mert minden szarhoz appot használnak, és 500 appnál elszáll a gép, meg mindegyik mindig fut a háttérben, ezért lassú.
    Én 2 éve droidozok, nincs 500 appom, csak amire tényleg szükségem van. Még a speedteszt appot se vagyok hajlandó feltenni csak amíg tesztelek valamit.
    Amúgy ezt a hatalmas nagy biztonsági félelmet sem értem. Úgy csináltok mint ha a szolgáltató saját weboldala támadna meg titeket és kell a biztonsági frissítés így meg úgy meg minden szar.
    Aki okosan gépezik, nem tölt le mindent amit csak meglát (tizenéves vérpistik és az alattiak kihúzva a listáról) azok csak a bejáratott megbízható oldalaikat látogatják, kedvenc hírek, yutub, netbank, stb... azok sose fognak vírust benyelni valószínűleg.
    Aki meg mindent elindít az ellen nem véd semmi, max késlelteti a hatást. :)
    Azoknak kell megtanulni a saját kárukon a gép használatát. Hogyan néz ki egy vírusgyanús oldal, mi az ami tényleg vírusgyanús/átverés... Amíg nem tanul, addig fizet valakinek, aki helyrehozza neki azt, amit elrontott....

    Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

Új hozzászólás Aktív témák