Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Vladi #31 üzenetére

    kösz a %-ot, bóknak vettem.

    amúgy meg, a W8ToGo-t is hasonlóan agyament dolognak tartom, szóval kivételesen platform független a véleményem. hogy miért b@romság? egyszerű. nem azért nem engedek valakit a gépemhez, mert irígy vagyok, és "bibíí, nekem van, és te nem használhatooooooooood!", hanem azért, mert olyan adatok vannak rajta kevéssé védett helyen, amihez hozzáférhet alkalmasint (tipikusan ugye én sem a c:\users\usernév alatt táromlom a doksikat meg az egyéb cuccokat, hanem ahol és ahogy kialakult), és ezt nem szeretném. ezen sem az nem változtat, ha kap egy local usert (bár ez alkalmasint még jobban is védheti...), sem az, ha bedugja a saját rendszerét. olyanról ugyanis nem tudok (javítsatok ki, ha megoldott!), hogy a fő vas hdd-jét ne tudja bemountolni. márpedig ennek a puszta felvetésétől az agybaj kerülget(ne).

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák