Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Cathfaern #24 üzenetére

    Jó csak konkrétan nem tudom a Spotify mibe tölt le,azt tudom,hogy 1500 és van offline mód...de hát 1500 hol pénz a mai világban még nekünk is.Csak ha nézem,hogy tök mindegy,pizzázni,bulizni,fagyizni,sörözni indulunk el,minimál csóró üzemmódban is 2x ennyibe van...
    Kár,hogy filmre nem nagyon van hasonló még.Mondjuk a dupláját kiadnám egy offline-es,magyar filmes szolgáltatóra is.Főleghogy most lett feleannyi pénzbe a netem,pedig 6000fős kisváros,és 15ről 60 megabit,feltöltés 1-ről 5-re... :U Rákölteném ezt a pénzt.
    Egyébként pl.zenében már szerintem a torrentnél nagyobb "kalózkodás",hogy feltesz az ember egy youtue médialetöltőt,free,és egész koncerteket,stb.tölt le full HD-ban akár az eredeti előadói csatornáról is,MP3-ban vagy videóban,ahogy kell.Vagy akár filmet,ha valaki felteszi,akár DVD minőségben,haver feltölti mondjuk az új filmet fullosan,de privátban,amiért a YT nem is szólhat,és csak ossza a linket...mibe is kötnének,jajj utazol az országban,Te csak látni akarod a kedvenc filmed útközben,a kedvenc albumod...
    Kiváncsi lennék,ez nem érte-e még el a torrentesdi szintjét....

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák