Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz t72killer #11 üzenetére

    ,,Filmletöltés témában meg: az elmúlt 3-4évben talán 2-3 új film érdemelte ki a megnézésre szánt időt. Nomármost csak ezek kedvéért extragyors netre előfizetni sokkal többe kerül, mintha az ember megveszi a cuccot Blurayen"

    Nem értek egyet, legalább évi 10 jó film jön ki, és nem a hollywoodi mainstream marvell szemetekre gondolok.
    Másrészt azért rossz az eszmefuttatásod, mert torrent nélkül honnan tudnád mi tetszene neked? Én havi rendszerességgel járok moziba, de torrent nélkül nem lenne lehetőségem megismernem évi 50-60 filmet. Gyanítom neked se, ezért mondod hogy évi 2-3 jó film van (csak a teljesség igénye nélkül tavalyi-idei filmek amik szerintem bőven jók voltak: Nightcrawler, Birdman, Judge, Whiplash, A Most Wanted Man, Interstellar, Redirected, Eszeveszett mesék, The Fault in Our Stars, The Grand Budapest Hotel, The Rover, Locke, 100 éves ember...). Ezeknek a nagy részét a moziban láttam, de egy Locke-Redirected-t le se adnak ott, Rovert három hét után nem lehetett már megnézni, Nightcrawler szinkronja meg csapnivaló.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák