Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz cinemazealot #26 üzenetére

    Nekem nem kell mesélni :D!

    A legjobb ez az "új" központi azonosítási ügynök megnevezés :D, ha a magyarország.hu-ról akarsz belépni, akkor is ide dob és persze ismét be kell jelentkezni.

    Fél évig szívtam, hogy nem akarta elmenteni a beállított jelszavam, mindig ideiglenes jelszót kellett kérnem (kb hetente kellett használnom), aztán beírtam egy új jelszót, majd következő belépésnél az új jelszó nem működött, ismét ideiglenes jelszó, aztán amikor új jelszót akartam megadni, persze kiírta, hogy amit meg akarok adni az nem adhatom, mert azt nemrég használtam, szóval belépni nem engedett vele, de jelszó változtatásnál meg érzékelte, hogy az már be volt állítva! Kénytelen voltam bebattyogni egy Kormányablakhoz, aztán ott valahogy meg lehetett oldani, hogy elfogadja az új jelszavam és le is tárolja!

    De a tárhelyem az most is káosz szerintem. Igaz nekem nem fél évente megy rá egy-egy levél, mert egy elég nagy cég bejelentéseit ide kapom, de azt is amit a kolléganők jelentenek, meg a "magán" leveleim is ide jönnek, meg régebben még egy saját vállalkozói levelezés is ide jött, a beállítható szűrők meg mindenre jók, csak a célnak nem, és minden törlés, tartós tár áthelyezés, stb egy óráig tart :U .

Új hozzászólás Aktív témák