Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz moma #8 üzenetére

    Nekem 2003 vége óta, mióta nis van, az van a gépemen, bár '05-6ot kihagytam, mert iszonyúan fogta a gépet. Nem tagadom. De egyetlen vírus nem jutott még át rajta. nodon már sajnos igen. (előbbit meg is vettem, a 2008 jóval gyorsabb lett még 2007es elődjénél is pedig azon is sokat javítottak).
    Mivel ezzel foglalkozom, már van néhány vírusos állomány amit már szemrevételezéssel is fel tudok ismerni. (svchost exe -> scvhost.eve, alg.exe -> alg32.exe, + a winupdate-re hasonlító fileok) és ilyenekre volt példa, hogy nem találta meg a kicsi és gyors nodotok. Totalscan meg kapásból irotta. Volt rá példa hogy a nod nem tudott kiszedni vírust (jeefo) svchost-ból (ő maga közölte), a Totalscan meg böngészőn keresztül kiszedte.
    Én előfizettem a Totalscanre is, mert sok gép érkezik hozzám vírusosan, és kénytelen vagyok én irtani a t*ketlen b*rom után, aki elhiszi hogy a nod az ilyen jó, olyan jó, és tűzfal nélkül (mert a sp2 tűzfalaán az nem megy át aki nem akar) netezik. na midegy.

    Mostantól, ha eszembe jut agyalás közben, csinálok screeneket. esküszöm. de legalább is igyekszem majd.

    más: és amikor az amon kék halált okoz? és újraindítja a gépet? már kétszer találkoztam olyannal is. azt meg majd megpróbálom lefotózni.

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák