Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Kolombusz)

    veterán

    válasz Caldera #8 üzenetére

    Volt már Linux a gépeimen, többször is, de valamilyen oknál fogva mindig visszatértem windowsra. Pedig nem is játszok pc-n (na jó, wow néha, fizetem a havidijat, hogyha akarok, néha egy-két órát játszok, de az elvileg wine alatt is menne). Egyszerűen nekem jobb a windows.

    Csak elborzasztásképpen, hány eredeti redmondi szemetem van:
    -MS DOS 6.0
    -Win 95
    -Xp home
    -Vista Home Premium
    -Vista Home Basic
    -Vista Business
    -Xbox 360

    Az mp3 lejátszóm is csak azért nem zune, mert itthon nehéz beszerezni és eddig nem éreztem késztetést nagy merevlemezes mp3 lejátszó iránt.

  • anulu

    félisten

    válasz Caldera #8 üzenetére

    na, akkor hatrabb az agyarakkal.

    lehet, h korabban hasznaltam itt Linuxot, mint sokan, akik most az egekig magasztaljak. `99-ben Debian futott az akkori gepemen. akkori wine alatt jatszottam DirectX 5-os jatekokkal, gyorsabban mentek, mint win98 alatt, P1 233@266, 64MB RAM-mal.

    a nagyon sokszor es sok helyen az egekig magasztalt Linux community miatt utaltam viszont meg veglegesen, es teljes szivbol. voltak bajaim, amiket nem tudtam megoldani. forumokat turtam, manualt olvastam, es mikor a netes "kozosseghez" fordultam, ugy hajtottak el a "guruk", hogy a labam nem erte a foldet.

    azota a heveny rangogorcs kap el, ha a free software kozossegekrol hallok, vagy a Linuxot az egekig magasztaljak.

    csak Windowst vagyok hajlando hasznalni otthon, server kornyezetben pedig w2k3 vagy w2k8. ennyi.

    nem az open source cuccokkal van komoly bajom (wget, mplayer, ff nalam is fent van, napi rendszeresseggel hasznalom oket otthon es munkahelyen is), hanem a Linuxxal.

    ismertem, hasznaltam, es sikerult nagyon megutaltatni velem.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák