Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Pötyi #30 üzenetére

    általában lehet. A régebbi rendszereken is volt pontossággal kapcsolatos opció. Az újon pedig alapból több beállítási lehetőség is van. [link]

    Az agp-shez a készülékgyártó vagy chipsetgyártó / mobilszolgáltató szokott biztosítani friss adatot, amit a készülék időnként letölt hogy gyorsabban tudja kiszámolni a műholdak jeleiből a pozíciót. Mobiltelefonnal a szolgáltató mindig tudja hol jársz, ha aktív a készülék.

    Nekem úgy tűnik, hogy alapvetően nem ismered mi mit jelent és mit csinál, néztél pár összeesküvős rettegős videót és azt hiszed az úgy van. :U

    Ha valamelyik alkalmazás megtagadja a működést a részletes és gyors helymeghatározás nélkül, az leginkább azért van, mert használhatatlan ha csak pár percenként tud pozíciót frissíteni.

    #33Pötyi
    az agps kapcsán írtam, hogy esetleg a mobilszolgáltatóhoz kapcsolódhat, aki egyébként is tudja hol vagy.

    Én meg évekig androidra fejlesztettem alakalmazásokat :)
    A lényeg, hogy az internet tele van szenzációs "leleplezésekkel", de valójában pontosan lehet tudni, hogy mi mikor, miért és hová kerül. Ha valaki utánaolvas a fogalmaknak, a működésüknek, akkor elég jól meg lehet érteni. Valóban van egyéni felelősség, hogy ki mit enged meg milyen programoknak a készülékén, de nem érdemes felülni a szenzációhajhász, hattintásvadás paranoid videóknak sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák