Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz leviske #49 üzenetére

    Ha le lehet vonni a következtetéseket az eddigi infókból, akkor az a böngésző messze el fog maradni a Google megoldásától

    Mármint az IE9-re gondolsz? Azt majd január környékén meglátjuk, amikor kikerül a beta. Amúgy a felhasználók nagytöbbségének továbbra is halál mindegy a böngésző neve, mert azt használják, ami eléjük kerül. Ha meg éppen nem mindegy a név, akkor a többség még mindig IE, mert azt ismeri legalább hallomásból. Illetve ez lesz talán a Google Chrome-nak az előnye. Ugyebár az egész választóképernyős mizéria maximum nekik tud kedvezni.
    Más kérdés, hogy én IE8-at használva nem érzékelek semmilyen hátrányt a Chrome-hoz képest.

    a prism esetén meg nem az operációs rendszeren van a hangsúly, hanem azon, hogy webes alkalmazásokat futtathatsz úgy, mintha egy telepített program lenne

    Igazából a Chrome OS képességei sem győztek meg, de ez majd elválik a későbbiekben. Másrészről meg majd meglessük, mi is a válaszlépése az MS-nek, mert lesz.

    A Wave-et meg nem írnám le

    Nem írtam le. Azt mondtam, hogy jelenleg nincsen semmi.

    És megjegyzendő, hogy a fiatalabbak közt elég jó imázst vívott ki magának a Mozilla

    Ami el is szállna abban a pillanatban, ha Microsoft Firefox lenne belőle.
    A Googe-nél meg az a helyzet, hogy úgy tűnik, éppen most vívja ki a negatív imázsát, szóval... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák