Új hozzászólás Aktív témák

  • reewer

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tegnap vettünk haverommal az Ultimate-ebike-nál két Youth edition változatot. Pár furcsaságot tapasztaltam, amire nem találtam választ.

    - Sem a Segway APP sem a Xiaomi home app nem találja a rollert. Csak a MiniRobot nevű APP ismeri fel, itt tudok állítani, de itt pl nem tudom megnézni a sorozatszámát. Valami ötlet, hogy milyen APP-ot használjak, ahol láthatom a pontos típust is?

    - A youth edition-re milyen firmware updatet vagy hardveres updatet javasoltok, hogy nagyobb legyen a teljesítmény? A távolság nekem nem fontos, mert nagyon rövid távokat megyek, de a sebesség és a gyorsulás igen. Mit érdemes feltenni venni ami nem öli meg a motort, de kicsit jobb teljesítményt ad?

    - Szerintem az én rolleremet ki kell cseréltetni ~ 30%-al kisebb a teljesítménye, mint amit a haverom kapott. 20-21 nél nem tud gyorsabban menni még kis lejtőn sem és sokkal rosszabbul gyorsul. (eco mod nincs bekapcsolva, de lehetséges valami szoftver hiba) Jövő hét elején szerintem visszaviszem és kicseréltetem gariban.

    Köszi előre is.

    Si vis pacem, para bellum.

Új hozzászólás Aktív témák