Új hozzászólás Aktív témák

  • PapG.

    tag

    Szevasztok. Szopóroller ágon vagyok. Sima M365-öm van, rendeltem hozzá pro kijelzőt, ma megjött, beszereltem. Flasheltem M365 DownG -vel a netről letöltött drv155 filet (valszeg ez jó volt, minden tutorialba ez van belinkelve), látszólag lefutott szépen, de azóta halott minden. A kijelzőn villog egy 10es szám pirosan. A bluetooth az ON, mert a teló látja, rá tudok csatizni, pittyen is. De semmilyen művelet nem megy, az m365 downg elakad a check versionnál, nem jön válasz, a gyári xiaomi home app is látja csatizik rá, de onnantól semmilyen menü nem megy. Nem tudom kikapcsolni sem a rollit, nem reagál a bekapcs gombra se hosszan se röviden nyomva. Tehát ki-be kapcsolni se tudom, meg uj firmwaret flashelni sem rá. Ötlet? Flashelés előtt is villogot meg sipolt az új pro dashboard felszerelése után a gép, de akkor még mentek a lekérdezés (version, battery) menük. Mit lehetne még kipróbálni szerintetek? Előtte egy cfw custom firmware volt rajta, így: bms115, ble72, drv131. És ment jól. Az új dashboardal ezeket mutatta: bms115, ble572, drv151. Ez volt az uj firmware M365_20-25-31(DRV155).zip

Új hozzászólás Aktív témák