2019. április 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Gusztáv

Gusztáv
(PH! addikt)

Biztos én vagyok a perverz, de én szerettem a programot. A Zune Pass elég kevés régióban volt elérhető, meg drága is volt a Deezer-hez, Spotify-hez képest. Mondjuk ez a Groove Musicra is igaz (meg magyar előadóból is elég hiányos a lista).És volt egy Zune HD-m is, azt is imádtam.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#2) qrr

qrr
(újonc)

Ez a Zune cucc gondolom egy ideje már elérhető Magyarországon, azonban a Groove Musicba, a Film és TV appba továbbra sem lehet bejelentkezni magyar rendszerbeállításokkal és nincs is semmilyen infó arról, hogy valaha is megkapnánk a lehetőségét ennek... Még a nyamvadt hírek alkalmazásba sem tudtak betenni magyar opciót, de tovább megyek: a telibevert EDGE böngészőben, amikor megnyitom és a kezdőlap fogad, nincs olyan beállítási lehetőség, hogy magyar vagyok és magyar tartalom érdekel. Különösen érdekes ez annak fényében, hogy már kb. minden más nyelv jelölhető benne.
Előbb csinálnak meg egy perzsa naptárat, mint ezt... :D

Csupán arra akartam kilyukadni, hogy kitörölhetik a seggüket a Grove Musicba átlépéssel azok a magyarok, akik esetleg vettek valaha Zune-t.

(#3) chipesz válasza qrr (#2) üzenetére

chipesz
(őstag)

Tudomásom szerint a Zune sem volt elérhető itthon. (Hivatalosan, US régióbeállítással persze bárki használhatta, ahogy az utódait is.) Nem is tudom, hogy lehet az, hogy valakinek még volt Zune előfizetése, hisz pár éve felváltotta az Xbox Music, most pedig a Groove.

Nokia 7 Plus

(#4) laleh

laleh
(PH! addikt)

Hála isten, nagyon utálatam!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#5) Béééla

Béééla
(őstag)

Azért valljuk be, ennyi ideig támogatni és nem másnap lekapcsolni viszonylag kedves húzás volt.

Bélabá

(#6) mepet válasza Béééla (#5) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Vagy csak nem akarták beismerni a teljes kudarcot. Vagy azt, hogy az Apple ezen a területen bizony megszorongathatatlan, pedig az iTunes sem egy tökéletes valami, sőt...

(#7) Aweriot válasza mepet (#6) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)

Mi baj az iTunes-al? :B

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#8) Воланд válasza Béééla (#5) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

maga a szolgaltatas nem szunt meg, csak tortent egy atnevezes, meg egy kis atalakitas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Béééla válasza mepet (#6) üzenetére

Béééla
(őstag)

Hát azzal, hogy egy az egybe megszüntették a terméküket (a zenelejátszó), szerintem eléggé beismerés-szagú. Bár az is kérdés, hogy ma ki vesz külön zenelejátszót, amikor általános alsóban is okostelóval rohangálnak.

Bélabá

(#10) Crytec210 válasza Gusztáv (#1) üzenetére

Crytec210
(PH! kedvence)

Nekem maga a kezeloeszkoz is tetszett, meg a wp7-es lumiakkal, csak hat vege lett.

Everybody lies.

(#11) mepet válasza Aweriot (#7) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Engem már az ilyenek szükségessége kiakaszt. Persze túl nagy elvárás lehet, ha egy havi minimálbérért veszek egy zenelejátszót, akkor arra egy mozdulattal (pl drag'n'drop) tudjak zenét rakni, ne kelljen trükközni összevissza...

(#9) Béééla: persze, úgy értettem, hogy azért csak most, mert eddig nem ismerték be. :B

(#12) wolfman válasza Béééla (#9) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

Ha a zene minőségének a legjobb visszaadása is fontos valakinek, akkor az vesz külön lejátszót. Egyébként nem nagyon.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Aweriot válasza mepet (#11) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)

Ez mondjuk fél másodperc a zene appban elvégezni, gépen valóban komplikált. Az Apple ökoszisztéma pedig k**va jó cucc, csak el kell fogadni a nyűgjeit.

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#14) kerekfej válasza mepet (#6) üzenetére

kerekfej
(PH! addikt)

Miért kell ráerőszakolni a tulajokra ilyen (hülye) keretprogramokat, mint az iTunes és a Zune (ezek nélkül nem is lehet használni normálisan bizonyos készülékeket)?

(#15) Bluesummers válasza kerekfej (#14) üzenetére

Bluesummers
(senior tag)

Egyetèrtek. Nálam winamp rulez mai napig. Mèg támogatás leállítása mellett is a mai napig teljesen korrekt.
iTunes ... havonta updatelgetni, meg maga 100+ MB?
Na igen, ès zenèk rápakolgatása eszközre...nekem kajak nem jön be az a fos. Ahogy az egèsz eplö rendszer sem, de ez már más tèma. (hangminősège jó).
Amúgy mi a franc az a Zune? :D ;)

Mindig olvass utána kivel üzletelsz! https://goo.gl/eqLk5X

(#16) hallador válasza Bluesummers (#15) üzenetére

hallador
(PH! addikt)

Nálam is Winamp az alap. KB Kelet-Közép Európában ez a program honosította meg a számítógépes zenelejátszást. Winamp a király.

[ Debian Stretch; Fedora 28/29; Linux Mint Cinnamon, Ubuntu 19.04]

(#17) Gusztáv válasza mepet (#11) üzenetére

Gusztáv
(PH! addikt)

A Zune-t egyszer kellett bekonfigurálni, és utána egy gombnyomásra lecserélte a lejárszón lévő zenéket az én preferenciáimnak megfelelően a wifi hálózaton keresztül. Szóval nem volt az olyan rossz program. A GUI meg ma is az egyik kedvencem, imádtam a ferdén úszkáló feliratait. Na most úgy belelkesültem, hogy mindjárt el is indítom, még fenn van a gépen :)) .

Laci

(#18) Crytec210 válasza Gusztáv (#17) üzenetére

Crytec210
(PH! kedvence)

Nalam mondjuk a wifi-s sync egyszer csak meggondolta magat es nem ment, pedig atment a routeren, de nem akarta az igazat, pedig elotte milyen jo is volt :O

Everybody lies.

(#19) Vtwo

Vtwo
(senior tag)

Hello!

Véletlenül töröltem a zune-t az asztalról.Újra akartam telepíteni,amit viszont nem tudok: "A software naprakész"
Kiderűlt,hogy egy rakás zune fájl van a gépen,amit meg nem enged törölni,rendszergazdai jogosultságért brekeg.Az meg én lennék a gép szerint.
Hogy tudnám lepucolni teljesen a zune fájlokat ? Mert így újratelepítés nélkül semmi zenét nem tudok felpakolni sajna a telóra.

[ Szerkesztve ]

(#20) Vtwo válasza Vtwo (#19) üzenetére

Vtwo
(senior tag)

Sikerült végre az összes maradék zune file-t letörölni (IObit unlocker),de még mindig az írja ki a zune telepítésnél,hogy frissítés és a gépen legfrissebb zune verzió van fent.
Ötlet?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.