Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    A vicc az lesz, amikor kiderül, hogy a microsoft is átfésüli a maileket, hogy a usernek jobb legyen. Egyébként nekem eddig kifejezetten jó volt, hogy az automata átolvasta a leveleim, megjegyezte a kereséseim, mert ha beírok vmit a keresőbe (google) nem kell oldalakat végignéznem, mire megtalálom azt, ami engem érdekel, mivel van kialakult ízlésem és érdeklődési köröm és mostanra (7-8 év alatt) a google szoftvere megtalálta a közös hangot (:

    A bingről pedig nem szeretnék nyilatkozni, mivel jót nem tudok. A térkép soha nem tudja mit akarok, a kulcsszó keresőről ne is beszéljünk.. Legnagyobb fail: mondtak egy színésznőt, telefonon rákerestem (bing), de megszokásból csak a nevét írtam be, persze, hogy a csupasz képeit és videoit behozó meg a bulvár, pletyka oldalak jöttek be, alig bírtam kibogarászni egy imdb linket... Google dobta volna a lista elején a filmjeit, wikipédia, imdb, port.hu linket... Mindegy....

    Használom párhuzamosan az outlook.com-ot is és gmail.com-ot is, de nem tudom mitől lenne biztonságosabb vagy jobb. Ráadásul a kategorizáló rendszere gyenge, bár látom a fényt az alagút végén, de egyértelmű, hogy egyelőre azoknak előrelépés, akik eddig minden levelüket az inboxban tartották vagy törölték és amit fontosnak véltek nem olvasták el, hogy elől maradjon ;]

    A biztonságról majd akkor írjon az MS, ha lesz kétlépcsős beléptetés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák