Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gombsadi #13 üzenetére

    Azt ugye érzed, hogy ez nem így megy...

    Azt azért illene tisztázni, hogy nem védethetsz le semmi más ilyen jellegű dolgot. Értjük ugye, mi a "generic" kifejezés.

    Ja, a "Windows" miatt rinyálók: a Windows, mint kifejezés a számítástechnikában nem egy általánosan értendő dolog, tehát amikor telepíted a Linuxodat, OSX-edet, vagy akármidet, akkor nem azt mondod, hogy "Windowst telepítek". Ha ennél a példánál maradunk, akkor lenne igaz a példa, ha az MS "Operating System"-nek hívta volna a Windows-t (a DOS egyrészt rövidítés, másrészt a rövidítés rövidítése, mert egyébként ez itt, amúgy meg MS-DOS, szóval ez nagyon mellé).

    Szóval remélem ezek után érthető. Az időzítés miatt nyilván taktikázásról van szó (ne picsogjunk már, a cégek ezt csinálják, mindegyik), viszont nem értem, hogy ettől miért lesz kevésbé jogos a meglátás.

    (#14) Lortech: Pont külföldi fórumon olvastam, hogy a Verizonnak már '99-ben is volt "Verizon App Store" néven alkalmazásboltja, ami át is lett nevezve később.

    A cégnevekkel kár totózni, az teljesen más kategória. Senki nem keveri össze nyilvánvalóan a piaci almát az Apple-el, illetve senki nem az Apple-re reflektál, ha az ország agrártevékenységének ezen részével foglalkozik éppen.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák