Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz bambano #34 üzenetére

    A válasz a kollégának ment, mégpedig ezen idézetére: "Az emberek előbb-utóbb megunják, hogy közigazgatási berkekben is számos fájl csak olyan formátumban elérhető, amely csak egy sok tízezer forintos programcsomag megvásárlásával tekinthető meg" - én ezt véletlen az MS Office-ra vettem, de természetesen ha tényleg sohasem használnak közigazgatásban Ms formátumot, akkor tárgytalan.

    Viszont a hozzászólásom további részeit fenntartom. És akkor nem a közigazgatásból származó fájlt vesszük alapul, hanem amit én átküldök a barátomnak nyomtatásra, de nem lehetett megoldani, mert szétesett a szöveg és határidőre nem is tudtam már újraszerkeszteni. És én itt személy szerint a LO-nak húztam be a fekete pontot, mert korábban MSO-szal ilyen nekem nem fordult elő... Csupán nézőpont kérdése.

    #33 szóval sem mondtam, hogy az MSO tökéletes, de valljuk be azért szerintem a népesség igen kis százaléka érintett ilyen hibával :)

    Amelyik egyetemről beszélek, az jelen esetben a Semmelweis. Tartottam egy-két kiselőadást, és azért kényelmesebb volt számomra nem bevinni a 2,6kg-os laptopom, hanem megnyitni OneDrive/Box-ról a fájlt a már beüzemelt gépen, és a pointerrel mutogatni/lapozni, mintsem átkötni a projektort.
    Továbbá ma volt Biostatisztika órám, ahol MS Excelben dolgoztunk. A vizsgát is gépen kell megcsinálni, és bár biztos lehet kérvényeztetni, de nem igazán vágnám magam alatt a fát egy vizsgán (vagy szórakoznák el az időmet otthon, hogy áttanuljam az egészet LO-ra), hogy az órán tanult műveleteket majd én LO-ban csinálom meg... Számomra sokkal több lenne a hibalehetőségek száma.

    #37 Hogy mit tartok etalonnak az valóban személyes döntés - én speciel az időt, és emiatt, hogy a környezetem miatt MS Office-szel nem kell extra -időigényesebb- műveleteket végeznem, és (a fentebb említett esetet leszámítva) garantált a működése, számomra jobban megéri az MS Office.

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák