Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Szóval ms tudni szeretné azt is, mit gépelnek az emberek egymásnak androidon és ios-en.

    Az amúgy érdekelne hány milliárd dollárért kelt csak úgy el ez a történet gondolom skype szintű a dolog...

    Egyébként én is ezt a billentyűzetet használom, és agyhalál hogy ezt is folyton frissíteni kell mert ez aztán tényleg rendkívül fontos, hogy egyfolytában változtatják a menüt, meg az a rózsaszín beállítási panel, hát gyönyörű, meg elképesztő férfias és elegáns. Persze nem lehet megváltoztatni. :U

    Amúgy nem szoktam frissíteni, egyszerűen nincs értelme mert ez még mindig csak egy átkozott billentyűzet. Ja meg masszív kémprogram, főleg most hogy ms-hez került meg aztán pláne, na és ugye ebből szokott statisztika lenni mi a legnépszerűbb szó 1-1 évben. Szerencsére van tűzfalam is, így én nem voltam / vagyok ennek a része ;]

    Na és igen, figyelembe véve miket alkotott ms a felvásárolt szoftverekkel, érdemes elmenteni egy apk-t, ugyanis ennek a billzetnek ezennel lőttek.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák