Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunguardian

    csendes tag

    válasz AssAssynn #2 üzenetére

    Pontosan erről van szó (Klaus Schwab | World Economic Forum). Már régóta, lépésről lépésre készítik fel a globális informatikai rendszereket arra, hogy teljesen rendszerfüggővé váljanak a felhasználók. Volt olyan FB-felhasználó ismerősöm, aki majdnem infarktust kapott, amikor nem tudott belépni a profiljába. Sokan már el sem tudják képzelni a napi FB-zombulás nélkül az életüket. Ez az a platform amit érdemes minél messzebre elkerülni. Mikor 2015-ben láttam. hogy milyen szintű adathalász is a cukiberg gyerek cége, akkor gyorsan töröltem a profilomat. Azokat az ismerőseimet sem sajnálom, akikkel csak ott voltam kapcsolatban, mert akit igazán érdekelt, hogy mi van velem, az megtalált (ha akart) azután is a hagyományos módon, a többiek sorry. Az ilyen transzhumanizáló alkalmazások csak arra jók, hogy a fogyasztókból érzéketlen, like-vadász pszichopatát termeljenek ki egy ügyesen felépített virtuális átnevelő táborban célzott marketinges fogásokkal és reklámokkal. Ez is csak egy üzlet, nincs új a nap alatt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Hunguardian. Bölcsességed, műveltséged és jellemed az mutatja meg, hogyan és milyen tisztelettel bánsz embertársaiddal.

Új hozzászólás Aktív témák