Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Busterftw #28 üzenetére

    "Mert szamit az, hogy miert vedem"

    van az az olvasat, ahol számít, de a kérdés konkrétan nem ez volt. az implicit kérdés az volt, hogy az apple-t véded vagy nem. egy eldöntendő kérdésre adtál egy olyan választ, aminek az információtartalma nagyobb volt egy booleannél, innentől kezdve értelmezhetetlen.

    bocs ha kioktatónak hangzik, nem annak szánom csak a kezdeti feszkó után szeretnék tényleg valami értelmeset kihozni ebből az egészből, legalább annyit hogy én értsem. csak ugye ez kicsit nehéz úgy ha a feltett kérdéseimre nem kapok adekvát választ.

    a miért az egy másik kérdés, ami elhiszem hogy van aki szerint lényeges, elfogadom hogy szerinted az, értem és el is fogadom amiket írtál rá, viszont az én olvasatomban vajmi kevés jelentősége van nagyobb skálán nézve.

    ahogy a legtöbb sztrájk, ez sem az azonnali megoldásokról szól, hanem arról hogy leüljenek tárgyalni a kérdésről, világos peremfeltételek mellett.

    amúgy ha megnézed, a követelések igen jelentős részében semmilyen fizetéshez kapcsolódó utalás nincsen. egész egyszerűen a munkakörülményekre vonatkozik.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák