Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz yerico #28 üzenetére

    Na, a hibákat még nem is említettem. Ha az M3 elején, a Shellen azt ütöm be, hogy Szentmihályi út, akkor nem számol díjat. Már ráírták az automatára, hogy mit kell beütni helyette.

    Volt 5 köröm Temesvárra. 7,5 tonnával át lehet menni Kiszombornál. Erre 5x160 ezer bünti jött ki a főnöknek, mert nem azon az úton mentem, amire a jegyem szólt. 1db út van, azon kívül legfeljebb a kukoricásban mehettem volna.

    Balaton Sound -ra vittem naponta árut. Zamárdi, Ponty utca. Semmilyen tiltás nincs, de képtelen voltam megadni a gépnek, hogy a Zamárdi lehajtóra adja az útvonalat. Ehelyett elvitt a völgyhídig, onnan pedig hátulról, a szántódi rév felől akart bevinni. A Zamárdi lehajtó után van egy 700m -es!!! fizetős szakasz a vasúti átjáróig. Tehát:
    1. küzdök tovább a géppel, miközben már rég úton kéne legyek.
    2. fizetem a 160 büntit, ha azon a 700m -en kifogok egy ellenörző kocsit
    3. Balaton körüli sétaautózást tartok egy megrakott kamionnal és fizetem a költségeit, mert a főnök nem érti, hogy mitől lett napi 40km -nyi túlfogyasztásom.

    Csepelről indultam M7 -re. Utolsó (ÖMV) kút a nulláson, automata üzemen kívül. És most???
    Ezek mind szoftveres hibák. Kis hozzáértéssel símán lehetett volna egy sokkal felhasználóbarátabb szoftverkörnyezetet is kialakítani. Komolyan mondom, rengetegszer fordult meg a fejemben, hogy miért nem áll most mellettem az az idióta szakbarbár, aki ezt így találta ki. Aztán rájöttem, hogy rosszabb lenne, ha ott lenne, mert a súlyos testi sértést drágán mérik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák