Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Meglepődtem, hogy a legkevesebben vagyunk, akik csak streaminget fizetnek.

    Én a Telekomnál a kedvezményesebb net árat, úgy oldottam meg, hogy nem tv-t fizetek, hanem otthoni telefont, így lesz kedvezményes csomag. Amit kértem, hogy ki se hozzanak. Szóval fizikailag nincs otthoni telefon, csak ~500 fizetek rá.

    Streaming van most három. Netflix, HBO Max, és Disney+

    A sport lenne a gáz. Itt is olvasom, hogy sokan azért fizetik a tv-t. Én is így voltam évekig.
    Most szüleim Telekomos előfizetésével nézem a Telekom TV-t (nem tudom mi a pontos neve). Böngészőt áthúzom a tv-re, és kész.
    Korábban fizettem az Arena4+ streaminget is. Leginkább a NASCAR miatt. De az viccesen drága magyar viszonylatban.

    Streamingek közül viszont a Netflix-nél rezeg a léc. Többször megfordult a fejemben, hogy lemondom. Mert a 4K csak a legdrágább csomagban elérhető. Mi viszont egyedül a tv-n használjuk a Netflixet, felesleges a sok felhasználó.

    Ez a streaming engem annyira elkényelmesített, hogy alig töltök már le is dolgokat "onnan ahonnan nem is szabadna". :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz jozefgucci1 #49 üzenetére

    Az M4 ingyen nézhető online.
    A csomag ára miatt, meg olvasd el a korábbi kommentemet.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák