Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Lenry #9 üzenetére

    "pl egy usernév / jelszó kombóval feljelentkezni a hálózatra, és kész.
    amelyik készüléken bejelentkeztél, ott csörög ki a telefonszámod."

    A T-mobile USA-nak van ilyen szolgáltatása kb fél éve. Nagyon tuti.
    Két példa ami miatt nagyon jó:
    1. Egy telefonod van, és van rajta maszek és céges számod is. Nem csak kettő, összesen ha jól tudom 16 számod lehet egy készüléken.
    2. Több készüléken csörög ki ugyanaz a szám (mert többen vannak bejelentkezve ugyanabba a fiókba). Pl azt mondod, hogy ez a szám a "Lenry család" száma, kvázi vezetékes számot kiváltó. Egyszerre csörög 3 készüléken, és aki hamarabb felveszi, az beszél.

    Azzal is demózták, mikor otthon felejted a mobilod, de egy másik eszközön át tudod venni.

    Szerintem ezek mind szuper szolgáltatások. Egy biztos, ahogy lesznek a fenti szolgáltatások itthoni szolgáltatónál, azonnal előfizetek rá (ja, igen, külön díjas szolgáltatásokról van szó).

    Nem vagyok benne biztos, hogy konkrétan a fentiek eSIM-mel vannak megoldva, lehet, hogy valamilyen appot kell telepíteni a telefonra, de ha eSIM megoldás lesz, akkor az szuper lesz. Emiatt még szolgáltatót is váltanék. (Bár feltételezem, hogy ha a fenti szolgáltatásokat valamelyik szolgáltató elsőnek vezeti be tényleges kereskedelmi forgalomban, az 90% hogy a Telekom lesz.)

Új hozzászólás Aktív témák