Új hozzászólás Aktív témák

  • hohoo

    senior tag

    válasz DeFranco #33 üzenetére

    Warez winen ugyanúgy lehet kodozni, ja de az nem olyan menő. De látom a lényeget még mindig nem sikerült felfogni, nem a kod a lényeg, hanem az hogy a legtöbben azért töltik le mert "ingyen" van holott a tanulmányaikhoz ez nem szükséges.

    Erősebb érveket ne követelgess szerintem, ha ellenben még ilyen érv sincs. Ugyanis még mindig nem kaptam választ, hogy a bölcsésznek miért kell legális vindóz, és a többinek miért nem elég egy OO, és miért kell teljes MSO.

    A kórházat rosszul írtam jobb lett volna ha úgy írom hogy egészségügy, de mint írtam sok mindenre lehetne költeni még ezen kívül is, a lényeg megint csak az hogy egy nagyrészt értelmetlen dologra megy el egy rakás pénz, holott más fontosabb területeknél súlyos pénzhiány van. A diplomamunkád meg nem érdekel, abban semmi elfogadható nincs hogy azt próbálod sugallni, hogy az "ingyen" ms szoftverre szánt pénz semmit sem segítene. Sokat lopnak ebben az országban az igaz, na de ennyi pénzből jutna valamennyi értelmes dolgokra is, nem tűnik el...

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

Új hozzászólás Aktív témák