Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Azért nagyon nem mindegy hogy milyen is annak a 2 in 1 tabletnek a dizájnja. A legtöbb nem épp ergonómikus. Még a legnagyobb nevek is hibáznak. Olyan kellene amit ölben és asztalon is lehet használni. Jó kérdés hogy kell-e touchpad rá, de sokszor nem rossz ha van.

    Az Apple féle verziók nekem azért nem tetszenek, mert nem védik a tabletet oldalról. Leejted oszt annyi neki. A Surface-t még nem használtam, de ott az ölben való használatban kétkedek. Lehet mutogatni beállított promó képeket, videokat, de szerintem nem kóser. Anno Google Pixel C indult el jó úton a rögzítést tekintve szerintem csak nem követte senki.

    Amúgy egy jó ultrabook mellett nem hiányozna a 2 in 1 megoldás, főleg hogy továbbra se ideális tabletnek egy windows-os gép appok hiányában, és egy iPad sem ideális irodai eszköz. Lehet hogy nem kellene összeboronálni a két dolgot erőszakkal, mert erősen kompromisszumos lesz.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák