Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz cucka #21 üzenetére

    Gondolom életedben nem jártál még nagyáruházban, ahol van egy bemutató darab, és ha meg szeretnéd venni, leemelnek egy bontatlan dobozt a polcról, aminek a tartalmát majd próbálgathatod miután kifizetted.

    Átfogalmaznám: életemben nem vásároltam olyan áruházban notebookot, ahol nem tettek eleget annak a kérésemnek, hogy láthassam működés közben az eszközt. Sőt, jöttem ki ilyen ok miatt.

    A probléma, hogy ráírtak a termékre valamit, amit a termék nem tudott. Hol jön ide, hogy mennyibe kerül? Ha ráírják az olcsó gépre, hogy tud dvd-t írni, de a valóságban nem tud, akkor azzal sem lenne semmi gond, mert hát olcsó volt?

    Azért azt tudjuk, hogy egy konkrét feature az ON/OFF, ezt meg szubjektív blabla. Én futtattam Vista HP-t egy Compaq Presario-n 768 mínusz 32Mb rammal. Nem volt leányálom, de példának okáért nem fagyott, és tragikusan lassú sem volt. Ofkorsz ez nem reprezentatív, de azért azt szerintem mindketten érezzük, hogy ez a "lassú és újra kell indítani" erősen szubjektív felhasználói vélemény-szagú.

    Gondolom a Windows Vista matricákat és az előtelepített Vista home premiumot nem a Walmart alkalmazottak rakták a gépre, tehát innentől az Acer sara.

    Ha a Vista minden funkciója megy rajta, ami fel van tüntetve, akkor mitől lenne az Acer sara? Arra nem vonatkozott semmi, hogy 30 mp vagy 300 alatt boot-ol be.

    Ettől függetlenül megint mondom: ha nem tetszett a termék, akkor miért nem vitték vissza?

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák