Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz moleculez #29 üzenetére

    Én nem hiszem, hogy az okostelefon kifutott dolog lenne, mint ahogy a PC-t is nem egyszer temették már el, ahhoz képest köszöni, jól van. A szervezett életben jelenlegi formájában is sokat segít. Van naptár, szinkronizál a google-lel, facebookkal, vagy amivel akarod, ha meg nem elég, akkor millió meg egy alkalmazást írnak mindenféle dolgokra. Az AI szerintem nem csak felesleges, de ijesztő is. Kitalálja a gondolataimat... na persze. És mi van, ha hibázik, és a számításai alapján kell nekem teszem azt egy vonatjegy, miközben amúgy nem is? Köszönöm, de nem kérem. Majd én veszek magamnak vonatjegyet, ha akarok.

    Az okosóra számomra akkor lenne hasznos, ha kivennék belőle a lépésszámlálót, meg a sok egyéb fitnessz bullshitet, lehetne netről szinkronizálni, hogy ne kelljen mindig aktív Bluetooth kapcsolat hozzá (a munkahelyemre tilos telefont bevinni), és az idő mutatása mellett feldobná az értesítéseimet, esetleg elolvashatnám az üzeneteimet, és ennyi. Tudtommal ilyen sajnos nincs. Ehelyett elkérnek egy rahedli pénzt egy rakás extra funkcióért, amire semmi szükségem nincs.

    Úgy érzem, nem olyan irányban halad a fejlődés, amilyenben számomra értelme lenne.

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák