Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #74018560 #7 üzenetére

    Túl sok doktorháuszt néztél. Általában nem itt kezdődik a megelőző és/vagy öndiagnosztika.
    Vagy te minden évben 2x befekszel az MRI alá, hogy minden rendben van-e?

    Én kihagyok elég sok ma is működő asszisztenst és szarságot ami segíthetne mert nekem sem tetszik az ára amit adatból ki kell adni. Az adatvédelmi bullshitekben meg nem annyira hiszek amíg havonta kiderül valami, hogy hol vannak meg az adataink amikről nem is tudtunk, ill. honnan lopták el őket...

    De ettől még látnám a hasznát az egész koncepciónak - és viccen kívül az is segítség lenne, ha csak a lejárt hűtős ételek miatt szólna nem komplett orvosi diagnózist állítana fel. A bevásárlólistát is jó, ha megírják helyettem... de ha az asszonynak se lenne vele dolga az még jobb lenne. :D
    Azzal együtt, hogy tudom: elhülyül a társadalom meg minden f*szom... Valahogy akkor is elértem oda (korban?) hogy van jobb/fontosabb dolgom is még az amúgy kis kényelmetlenségeken felül is.
    Szóval nem lenne azért rossz vmi értelmes segítség... emberektől nem sokszor jön. ;] :D

    De ha tényleg nagyon veszélytelen funkciók akkor ott a képkeresés, rendezés, stb... na arra tényleg nem sok negatívumot lehet kitalálni és hasznos. De egy mai spotify/sorozat ajánló se haszontalan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák