Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz mx/z #67 üzenetére

    "Vannak emberek akik szeretnének változtatni, de saját erejükből nem tudnak."

    Természetesen. De szerintem a többség nem ilyen, főleg nem azok akik ide kommentálnak.

    És itt kanyarodnék vissza a legelső kommentemhez, hogy gyakorlatilag decemberben mozdulni sem lehet a bevásárlóközpontokban meg a boltokban, akkora őrült vásárlási láz van mintha minimum világháború jönne és nem lenne holnap.
    Ami számomra azt mutatja, hogy itt bizony főleg az akarattal van a probléma.

    Ha nektek lenne igazatok, és ez tényleg egy olyan marha szegény ország lenne, akkor biza csak kevés ember vásárolna ilyenkor és nekem nem kéne azzal küzdenem hogy egy tetves parkolóhelyet nem találni még egy aldi parkolóban sem, nemhogy egy nagyobb bevásárlóközpont előtt.
    Minap volt szerencsém egyébként a budaörsi Ikeahoz is, elképzelni nem tudod mi folyik ott, van egy hatalmas parkolója (de tényleg nagy szerintem több ezer autó elfér ott), dugig tömve, szabad parkoló egy darab sem, az emberek mint a mérgezett egér, nekem meg két kört kellet mennem mire lett egy szabad hely (mert természetesen az én feleségem is most találja ki hogy kéne valamit venni).

    És az ikeába nem tejért meg kenyérért járnak az emberek, szóval nem arról van szó hogy a napi élelmiszert ott veszik meg.

    Szóval én sem szeretem az általánosítást, de per pillanat nem a nyomorgókkal vannak teli a bevásárlóközpontok valahogy...

Új hozzászólás Aktív témák